Dennis Arentsen volgend seizoen nieuwe assistent bij Reünie 1

17 mei 2024

Dennis Arentsen wordt assistent van Mark Reinders bij v.v. Reünie

Twee weken geleden maakten trainer Dennis Arentsen en v.v. Diepenheim wereldkundig dat ze toch niet met elkaar doorgingen. Ondanks de eerder overeengekomen contractverlenging vertrekt de Borculose oefenmeester na dit seizoen uit Diepenheim.

Arentsen zal echter niet werkloos zijn volgend seizoen, hij wordt namelijk de rechterhand van v.v. Reünie hoofdtrainer Mark Reinders. “Mark heeft mij benaderd”, laat Arentsen weten, “we kennen elkaar al een tijdje vanuit het trainersbestaan en hebben eigenlijk vanaf het begin een goede band met elkaar. Ik zie er erg naar uit om volgend jaar met hem te gaan samenwerken”. Arentsen was eerder trainer van GSV’63 en v.v. DEO.

Meer nieuws