Nieuwjaarsreceptie & contractverlenging trainers 2024

9 januari 2024

Wij kijken terug op een gezellige nieuwjaarsreceptie. De middag startte met een onderlinge wedstrijd tussen het 4e en 5e elftal (eindstand 6-4) en het ondertekenen van de contractverlenging van onze hoofdtrainer Mark Reinders en keeperstrainer Frank Reuver.

Daarna opende voorzitter Thijs Bouwhuis het officiële gedeelte met zijn nieuwjaarsspeech en werd fanatiek meegedaan met de ‘petje op, petje af’ quiz waar Martijn Hulshof zich de winnaar mocht noemen. Het officiële deel werd afgesloten met het huldigen van de jubilarissen en het uitbrengen van een toost op het nieuwe jaar.

Dit jaar mochten we maar liefst 8 jubilarissen in het zonnetje zetten:

25 jaar lid:
Sander van Beek
Wycher Sprick
Kees Ebbers
Mark van Donkelaar
Wilco Kistemaker
Anton Sigger

60 jaar lid:
Gerrit van Donkelaar

70 jaar lid:
Gerrit Sprokkereef

Meer nieuws