Sportcafé met Gerard Kemkers en Thomas Waanders

23 mei 2023

Op 15 juni a.s. organiseren we al weer het 3e v.v. Reunie Sportcafé. Dit keer met gastspreker Gerard Kemkers, oud-schaatscoach van de TVM-schaatsers en Thomas Waanders, oud-lid van onze club. Gerard en Thomas hebben samen actief voor Talentned.

Talentned is een initiatief van investeringsmaatschappij Infestos uit Enschede. TalentNED focust zich op duurzame talentontwikkeling van jonge Nederlandse schaatsers, wielrenners en mountainbikers. En met resultaat, want de eerste talenten steken de huidige gevestigde orde al naar de kroon!

Gerard Kemkers is vooral bekend doordat sporters onder zijn begeleiding 32 keer goud wonnen op internationale toernooien. Gerard laat u ervaren hoe u gezond en vitaal kunt blijven. In vogelvlucht vertelt hij over zijn ervaring als schaatser en coach in Nederland en de Verenigde Staten, de 4 jaar in het betaald voetbal bij FC Groningen en zijn huidige uitdaging TalentNED.

 Geef je op via deze link!

 

Meer nieuws