V.V. Reünie Jubileum Weekend

2 juni 2022

10, 11 en 12 juni is het zover, het V.V. Reünie Jubileumweekend! Drie dagen vol met leuke activiteiten voor jong & oud. Kom jij vrijdagavond naar het sportcafé met onder andere Wim Kieft of dans jij zaterdagvond mee met de radio dj’s van 538? Lees hieronder verder voor het volledige programma.

Vrijdag 10 juni

We starten vrijdagavond met het Sportcafé met Wim Kieft & Bas Nijhuis. Aanvang om half 8 en de start om 8 uur. Hierna volgt er een feestavond in de kantine!

Zaterdag 11 juni

De zaterdag van het jubileum weekend wordt gestart met een jeugd mixtoernooi. Ook zijn er verschillende jeugdactiviteiten, waaronder een stormbaan. Ook worden zaterdag de jubilarissen gehuldigd en wordt de dag goed afgesloten door middel van een feestavond mét Radio 538!

Zondag 12 juni

Op zondag is er een club ontbijt & klootschieten. Let op: je kan je hiervoor nog inschrijven door middel van het inschrijfformulier in de kantine!

Tijden van het gehele weekend volgen zo spoedig mogelijk.

 

Meer nieuws