Eerste voorbereidingen

2 januari 2022

Eerste voorbereidingen voor aanleg kunstgras zijn begonnen

Komend jaar zal het kunstgrasveld worden aangelegd. Voor de kerstdagen zijn de eerste voorbereidingen begonnen.

De huidige pomp voor het besproeien van de natuurgras velden moet in verband met de aanleg van het kunstgrasveld verplaatst worden. Onder toeziend oog van Mike en Gerard  is er vandaag een nieuwe bron geslagen en zal binnenkort een nieuwe energie zuinige pomp geïnstalleerd worden.

De nieuwe pomp is ook onderdeel van ons project Duurzaamheid waar we al een aantal jaar mee bezig zijn. Onlangs werd het grootste onderdeel, de aanleg van zonnepanelen, gerealiseerd. De nieuwe pomp is aanzienlijk energie zuiniger dan de oude pomp. Waardoor we ook op het gebied van energie besparing stappen kunnen maken.

Het project duurzaamheid is natuurlijk nooit afgerond. We kijken voortdurend op ons complex en in onze gebouwen naar mogelijkheden om energie te besparen.

De nieuwe pomp met frequentieregelaar zorgt voor een constante druk. Waardoor er een energie besparing ontstaat en de levensduur van de pomp aanzienlijk langer is.

Voor de nieuwe bron is een boring van diep 20 meter gedaan.

Binnenkort wordt de onderwaterpomp aangebracht en aangesloten.

Meer nieuws